Площа  підприємства  -  23134 га.
 Кількість працівників   -  76 чол.
 Адміністративний район розташування: Старий Самбір.

Міжгосподарський лісгосп організований в 1977 році на базі лісів колгоспів і радгоспів Старосамбірського району. Рішенням Львівської обласної ради народних депутатів №279 від 14.03.2000р. на базі міжгосподарського лісгоспу створено Старосамбірське дочірнє лісогосподарське підприємство ЛГП «Галсільліс». Старосамбірське дочірнє лісогосподарське підприємство обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» створене обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Галсільліс» відповідно до Законів України, інших законодавчих актів і нормативних документів та статуту обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

Обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Галсільліс» та Старосамбірська районна рада, згідно рішення сесії районної ради №173 від 23.12.2000 р. «Про зміну рішення Старосамбірської районної ради від 22 вересня 2000 року №166» «Про використання земель лісового фонду району» і є співзасновниками Старосамбірського дочірнього лісогосподарського підприємства обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

Старосамбірське дочірнє лісогосподарське підприємство «Галсільліс» створено в 2001 році, для ведення лісового господарства в лісах колишніх колгоспів і радгоспів Старосамбірського району. Землі лісового фонду розташовані на території 31 сільських рад району та 3 об’єднаних територіальних громад. Останнє лісовпорядкування проведено в 2017 році. Загальна площа земель лісового фонду становить 23134 га, кількість кварталів 221, середня площа кварталу 105 га.

Згідно лісовпорядкування 2017 року ліси поділяються за групами і категоріями зависності лісів:

  • Рекреаційно-оздоровчі ліси:

– лісогосподарська частина лісів зелених зон – 690,9 га – 2,99%
– ліси поза межами зелених зон –   80,3 га – 0,35%
– лісопаркова частина лісів зелених зон – 150,0 га – 0,65%

  • Захисні ліси:

– захисні смуги лісів вздовж залізниць – 542,1 га – 2,34%,
– захисні смуги лісів вздовж автомобільних доріг – 24,9  га, 0,11%,
– смуги лісів вздовж річок навколо озер – 1719,1 га, 7,43%

  • Ліси природоохоронного, наукового, історико-культурного призначення – 1,0 га, 0,004%
  • Експлуатаційні ліси – 19925,7 га, 86,126%

 В  організаційно-господарському плані поділено на шість лісництв (дільниць):
      І – Старосамбірське лісництво;
      ІІ – Стрілківське лісництво;
      III – Стрільбицьке лісництво;
      ІV – Добромильське лісництво;
      V – Дністрянське  лісництво;
      VI – Хирівське лісництво.

Ліси Старосамбірського ДЛГП ” Галсільліс ” розташовані в південного-західній частині Львівської області на території Старосамбірського адміністративного району. Вся територія господарства відноситься здебільшого до гірських лісів, хоча присутні й рівнинні ліси.

Одним із заходів поліпшення якості породного складу лісових насаджень є рубки догляду за лісом, особливо рубки догляду за молодняками.

З метою забезпечення діяльності лісогосподарського підприємства проводяться роботи по виготовленню та реєстрації державних актів на право постійного користування землями лісового фонду. З метою створення конкретних лісорослинних умовах високопродуктивних стійких деревостанів, поліпшення якісного складу лісів проводиться посадка лісових культур.

Основним матеріалом для створення нових лісів є лісове насіння. Підприємством заготовляється насіння ялиці білої, дуба звичайного, клена-явора.

Для забезпечення лісопосадки стандартним садивним матеріалом по лісових обходах лісництв створені малі індивідуальні розсадники з резервною метою.

З метою забезпечення сталого розвитку лісового господарства та невиснажливого і безперервного лісокористування, інтенсифікації робіт з відновлення лісів і поліпшення їх якісного складу, підвищення продуктивності і біологічної стійкості лісових насаджень та формування складної породної, ярусної і вікової структури деревостанів передбачається  здійснити наступні заходи:

  • Поступово змінити функції працівників лісової охорони підприємств, звільняючи їх від виконання невластивих лісовій охороні функції по проведенню лісозаготівельних  та інших лісогосподарських робіт в лісі;
  • Забезпечити заготівлю деревини від рубок головного користування по господарських секціях і породах в обсягах, передбачених затвердженими розрахунковими лісосіками;
  • Забезпечити протягом 2017 року поетапний перехід на застосування поступових і суцільних вузьколісосічних (шириною до 50м) систем рубок під час розробки лісосік рубок головного користування і лісовідновних рубок;
  • Забезпечити переважну розробку в зимовий період лісосік суцільних рубок на ділянках, де наявний життєздатний підріст і молодняки господарськи цінних порід;
  • В залежності від наявності та стану підросту, для створення та відновлення в найкоротші терміни високопродуктивних і біологічно стійких корінних деревостанів забезпечити проведення наступних заходів на ділянках, що проектуються  до відведення в рубки головного користування або лісовідновні рубки:
  • Заходи щодо сприяння природному поновленню лісів:
  • Збереження самосіву, життєздатного підросту і молодників господарськи цінних корінних лісоутворюючих порід;
  • Проведення догляду за підростом та самосівом після закінчення лісосічних порід;
  • Забезпечити застосування природоощадливих технологій  лісозаготівель  на ділянках  з наявністю самосіву  та підросту головних і супутніх  порід, у  тому числі кінну трелівку деревини.
  • Провести селекційну інвентаризацію лісів.
  • Закласти постійні лісонасіннєві бази для заготівлі насіння основних лісоутворюючих порід (підібрати лісонасіннєві ділянки, плюсові насадження і плюсові дерева та закласти лісонасіннєві плантації).
  • Здійснити будівництво базової теплиці ввести її в експлуатацію та налагодити тут вирощування лісосадивного матеріалу із закритою кореневою системою для посадки лісових культур на свіжих зрубах без підготовки грунту, з продовженням терміну їх садіння на весь вегетаційний період.
  • Збільшити в 2 рази  обсяги доповнень і введення недостаючих порід для забезпечення своєчасного переведення ділянок лісових культур і природного поновлення у покриті лісом землі.
  • Розпочати роботи по реконструкції малоцінних молодняків і чагарників із наступною посадкою на цих площах лісових культур для  відновлення більш цінних  і високопродуктивних деревостанів  та оптимізації їх складу.
  • Активізувати боротьбу з хворобами і шкідниками лісу та лісовими пожежами шляхом збільшення фінансування протипожежних заходів, заходів по захисту лісів від шкідників і хвороб та проведення інших санітарно-оздоровлюючих заходів.

На базі Лопушницької СЗШ І-ІІ ступенів створено учнівське лісництво під керівництвом директора Лопушницької СЗШ І-ІІ ступенів Сушинського Михайла Йосиповича та лісничого Хирівського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс».